Uncategorized

На Львівщині протестувальники перекрили проїзд навколо Львова. ОНОВЛЕНО.

У селах Підрясному, Малехові, Грибовичах, у містах Дубляни та Винники противники входження їх населених пунктів у Львівську ОТГ організували мітинги – люди перекривають проїзд на найважливіших трасах (на Краківець, траса “Львів-Рава-Руська” тощо): 10-15 хв ходять по пішохідних переходах, а кілька хвилин – дозволяють проїжджати автомобілям.

Як повідомляє портал “Твоє Місто”, акція проходить біля Малехова на 136 км автодороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська. Близько 30-40 осіб перекрили дорогу.Також сьогодні об 11:15 перекрили дорогу у Винниках по вул. Галицькій. Акція триватиме орієнтовно годину.  Аналогічна акція триває у Дублянах, на 5 км автодороги під’їзд до Львова. Близько 20-40 осіб перекрили дорогу і ходять пішохідним переходом. 

У Грибовичах також відбувається перекриття дороги біля готелю «Варшава». Близько 60-ти осіб 10 хвилин протестують, тоді 5 хв пропускають.Близько 12:15 год на 461 км автодороги  М-06 Київ – Чоп 30-40 осіб перекрили дорогу у селі Підгірці Бродівського району. 

Перекриття руху також є у с. Підрясне на автодорозі Львів-Краковець. Транспортні засоби об’їжджають перекриття через с. Кожичі і виїжджають у Домажирі на головну дорогу.

Така хвиля акцій викликана остаточним рішенням уряду 27 травня приєднати низку населених пунктів до Львова, зокрема, міст Винники та Дубляни, селища Брюховичі, сіл Малехів, Грибовичі, а також рішенням уряду про приєднання окремих населених пунктів до Івано-Франкової ОТГ (села Домажир, Бірки, Ясниська).

Раніше, голови населених пунктів, які вирішили об’єднатися у Брюховицьку ОТГ (Брюховичі, Бірки, Домажир, Рясне-Руське, Ясниська), подали окреме звернення до Кабміну з обгрунтуванням спороможності проектованої Брюховицької ОТГ.

Громада міста Винники, наприклад, ще раніше збиралася на віче, де зібрали 11 тис. підписів за створення окремої Винниківської ОТГ.

Акції проходять мирно, присутні представники поліції. За останньою інформацією, до протестувальників у с. Малехів приїхав голова Жовківської райдержадміністрації.

с. Підрясне
с. Малехів
с. Підрясне

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button