Громадські заходиПодії

Не більше 10 пасажирів у автобусі – через карантин нові правила користування громадським транспортом.

Вчора, 18-го березня, Комісія Львівської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо роботи громадського транспорту на час карантину.

Зокрема, у громадському транспорті (автобуси, трамваї і тролейбуси) перевозитимуть лише по 10 пасажирів. 

«Друге питання, яке ми сьогодні розглядали на комісії ТЕБ та НС, — це питання функціонування транспорту. Як ви знаєте, Кабмін ввів норму, що в одному транспортному засобі має бути не більше 10 осіб: чи це є великий Електрон, чи МАЗ, чи це є Еталон, чи це є Віано, всюди має бути тільки 10 людей. На мою думку, це рішення є дискусійним, бо є різні автобуси з різною пасажиромісткістю, а до всіх застосовують один принцип. Але така Постанова Кабміну, і ми маємо її дотримуватися, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, днем раніше, 17-го березня, на офіційному сайті Кабінету Міністрів України повідомлено про винесення постанови щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

  • на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.
  • з 17 березня по 3 квітня заборонено перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.
  • З 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).
  • з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Контроль за виконанням даної постанови Уряду покладено на МВС та Національну поліцію.

Також звертаємо увагу, що достовірну інформацію про введені заходи під час карантину можна дізнатися на офіційних ресурсах органів державної влади. Зокрема, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Львівської міської ради.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button