Події

Новий індустріальний парк на Яворівщині

Як повідомляє Яворівська районна державна адміністрація, в селі Чернилява розробляється містобудівна та землевпорядна документація по відведенню земельної ділянки орієнтованою площею 30 Га під індустріальний парк. Індустріальний парк або промисло́вий парк — територія, виділена для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Районна рада виділила 100.000 гривень на початок розробки документації.

15 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Денега та голова районної ради Володимир Сичак, за участю депутата районної ради Марії Дудич провели нараду щодо виготовлення документації про створення індустріального парку на території села Чернилява.

Участь у нараді взяли заступник начальника відділу інвестиційно-кошторисної роботи Служби автомобільних доріг у Львівській області Ігор Ткачук, в.о.голови Чернилявської сільської ради Ольга Стасишин та представники науково-технологічного парку – Яворів – Гурська Наталія Ігорівна, Данилович Тарас Богданович та юрист Андрухів Юлія Олександрівна.

Під час наради обговорили етапи завершення містобудівної та землевпорядної документації на облаштування індустріального парку та обсяг робіт по комунікаціях.

Пропозицію щодо роботи по втіленні проекту створення індустріального парку Чернилява озвучили представники Науково-технологічного парку – Яворів – Гурська Наталія Ігорівна, Данилович Тарас Богданович та юрист Андрухів Юлія Олександрівна.

Також під час наради обговорили ремонт автомобільної дорога 0-142001 Яворів-Грушів. Цього місяця буде отримано дозвіл від державно-архітектурної інспекції на проведення капітального ремонту дороги і до кінця місяця планується перевезення будівельної техніки на територію України для початку проведення ремонту дороги.

Варто зазначити, створення Індустріального парку сприятиме економічному розвитку і підвищенню конкурентоспроможності території; активізації інвестиційної діяльності; розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури; раціональному використанню вільних земельних ділянок; створенню нових робочих місць; збільшенню надходження податків і зборів до місцевого бюджету.
В ході обговорення та виступів учасників наради були вироблені пропозиції щодо вирішення проблемних питань для прискорення та успішної реалізації даного проекту.

Фото з сайту: https://dilo.net.ua/

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button