ГолоскоМікрорайони

Петиція про збереження озера на Замарстинівській набрала необхідну кількість голосів.

28-го січня у Львові зареєстрували петицію про збереження зеленої зони мікрорайону Голоско шляхом створення парку з включенням озера Стосіка. Про це повідомляє “Твоє Місто”.

“На території мікрорайону Голоско, а саме на вул. Замарстинівській (навпроти буд.буд. 270-274) існує прекрасна рекреаційна зона з досить давнім озером Стосіка та прилеглою до нього рекреацією: болотистою місцевістю, що своїми джерелами та потічками живить дане озеро.

Станом на сьогодні постало питання внесення змін в ДПТ «Під Голоском» (зміна 6) та перетворення існуючої рекреаційної зони, яка прилягає до території та охоронної зони озера Стосіка, в зону житлової забудови, а саме Ж-2″, – пише автор петиції Михайло Лишак з посиланням на рішення Львівської міської ради № 497 від 11.05.2018 р.

Петиція набрала вже 513 підписів, тож її мають розглянути на пленарному засіданні депутати Львівської міської ради.

“Твоє Місто” повідомляє, що став Стосіка утворився понад 300 років тому. Раніше він належав території села Голоско, а у 1997 році його передали у користування ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод». Завод збанкрутів, а озеро у власність територіальної громади не повернули. Цього року проєкт відновлення озера подавали на Громадський бюджет, утім його не підтримали.

Фото з сайту “Твоє Місто”.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button