Політика

Проти одного з лідерів виборчих перегонів у 116 мажоритарному окрузі Львова Володимира Доманського застосовано технології «чорного піару».

На інтернет-ресурсі «Львівський портал» 1-го липня був викладений нібито аналітичний матеріал «Чортова дюжина на окрузі №116. Кого обирає Залізничний та Шевченківський райони Львова» про учасників виборчого процесу у 116 мажоритарному округу.

Виборчий штаб кандидата у народні депутати Володимира Доманського повідомив, що стаття не має нічого спільного з аналітикою, а переслідує ціль маніпулювання громадською думкою. І причина цього дуже проста. Окремим виборчим штабам не подобається стрімка позитивна динаміка рейтингу молодого політика Володимира Доманського, який позиціонує себе як реальну альтернативу старим політикам. У матеріалі на «Львівському порталі» більшість кандидатів по 116 округу висвітлені позитивно-нейтрально.

У той же час селище Брюховичі позиціонується як місце, де діють
«блатні». Щодо селищного голови Володимира Доманського наведені свідомо неправдиві дані про бізнес та борги. Власне, Володимир Доманський купив фірму з боргами, сплатив повністю борги по податках і погасив заборгованість  по орендній  платі перед Львівською міською радою. 

Доводимо до Вашої уваги, що Брюховичі – селище з давньою історією, з унікальною природою та інфраструктурою. Криміногенна ситуація у Брюховичах є однією з найкраще врегульованих серед усіх мікрорайонів та міст-супутників Львова. Жодних «блатних» правоохоронні органи не виявиляли. Тому публікацією таких матеріалів так звані журналісти поважного видання
«Львівський портал» ображають честь та гідність тисяч мешканців Брюхович. 

Щодо кандидата у народні депутати Володимира Доманського, то він як державний службовець, регулярно подає звіти у НАЗК, особисто не займається підприємницькою діяльністю з моменту зайняття посади державного службовця. Перед тим був приватним підприємцем, власником торгової марки «Крамниця Ювеліра». Тому
сприймає факти, наведені у матеріалі, як особисту образу та прояви чорного піару.Таким чином, виборчий штаб кандидата у народні депутати України Володимира Доманського звертається до Громадської мережі «Опора» та «Комітету Виборців України» з проханням належним чином оцінити матеріал на «Львівському порталі». А правоохоронним органам звернути увагу на приклад застосування технологій чорного піару, які використовують журналісти порталу.

Також штаб очікує на публікацію офіційних вибачень від керівництва «Львівського порталу».

Штаб В. Доманського

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button