Події

Що зміниться на проспекті Чорновола?

Мова йде про зупинки громадського транспорту та велодоріжки.

Наприкінці проспекту Чорновола почали ліквідувати дві кишені для заїзду громадського транспорту. Про це повідомляє портал “Твоє Місто”.

Ліквідація кишень була передбачена проектом прокладання велодоріжки і реконструкції хідників на проспекті Чорновола, Варшавській та Замарстинівській – повідомили у ЛКП “Інститут просторового розвитку”.

«На цій частину проспекту також планують облаштувати виділені смуги для громадського транспорту. А коли є смуга, то немає потреби в кишені», – каже Олег Шмід, директор ЛКП “Інститут просторового розвитку”.

В межах проекту прокладання велодоріжки по Чорновола, Варшавській та Замарстинівській також відремонтують усі хідники, облаштують додаткові паркомісця та створять кільце на перехресті Замарстинівська – Варшавська, що має зробити його більш безпечним. При заїзді на перехрестя з’являться дві смуги: права для того, щоб з Брюховичів повертали на право на Варшавську, а інша – щоб транспорт міг повертати на кільце і їхати на Замарстинівську та Мазепи.

Велодоріжка пролягатиме з обох боків проспекту між проїжджою частиною та хідниками. Її ширина становитиме 185 см. Роботи виконує підрядна компанія ТОВ «Львівська дорожня служба». Вартість робіт становить 36,2 млн гривень, а завершити будівництво мають до 2020 року.

Фото: Варіанти Львів

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button