Політика

У 116-му окрузі визначилися фаворити: два старих і два нових політики, – соціологія.

Основна боротьба буде точитися між Миколою Княжицьким, Ростиславом Мельником, Іриною Подоляк та Володимиром Доманським.

Про це інформує видання “Lemberg News Info”.

З 03 липня до 05 липня 2019 року Центр з інформаційних проблем територій НАН України провів соціологічне опитування у місті Львові в рамках власної програми дослідження електоральних настроїв. Соціологи дослідили, які кандидати у мажоритарному 116 окрузі мають найбільші шанси бути обраними і чому. Також визначено симпатії виборців округу щодо політичних партій, які беруть участь у дочасних парламентських виборах.

Відповідно до результатів дослідження шанси потрапити у Верховну Раду мають чотири політики. Кандидат від «Європейської солідарності» Микола Княжицький (19 %), від «Слуги народу» Ростислав Мельник (10,7%), від партії «Самопоміч», діючий нардеп Ірина Подоляк (9,9 %) та селищний голова Брюховичів Володимир Доманський (6,9 %). Перемога інших кандидатів малоймовірна.

Показово, що обирати мешканцям округу доведеться між двома «старими» політиками, які вже мали змогу проявити себе у Верховній Раді. Це Микола Княжицький та Ірина Подоляк. Та двома новими кандидатами: Ростиславом Мельником та Володимиром Доманським, які вперше балотуються до парламенту.

Як показує друге питання соціологічного опитування: «Чому саме Ви б проголосували за цього кандидата?», Княжицький, Мельник та Подоляк своїм рейтингом завдячують переважно своїм політичним партіям. Це підтверджує й третє питання: «Якби зараз були вибори до Верховної Ради України, за яку політичну силу Ви б швидше за все проголосували?»

У той час прихильність до самовисуванця Володимира Доманського базується на його конкретних справах на посаді селищного голови Брюховичів.

Таким чином, мешканці 116 виборчого округу будуть обирати з двох «старих політиків»:

  1. Діючого народного депутата Миколи Княжицького (фракція «Народний фронт»), який зараз балотується за підтримки «Європейської Солідарності».
  2. Діючого народного депутата Ірини Подоляк (фракція «Самопоміч»)

Та двох молодих політиків:

  1. Ростислава Мельника, який представляє космополітичну партію діючого президента Володимира Зеленського «Слуга народу».
  2. Володимира Доманського, який йде як самовисуванець за підтримки майже 40 громадських організацій Львова.

Фаворити виборчої кампанії в цьому окрузі відомі. Тепер справа за виборцями.

Детальніше з результатами соціологічного дослідження можна ознайомитись на офіційній сторінці Центру з інформаційних проблем територій НАН України за цією адресою:

https://cipt.org.ua/publikatsii/item/61-rezultatyopytuvanniau116vyborchomuokruzimlviv

Фото: Главком, Самопоміч, Львівський портал, Facebook.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button