Брюховичі/ РудноМікрорайони

У Рудне проголосували за входження до Львівської ОТГ.

У четвер, 13-го, лютого, на засіданні виконавчого комітету Рудненської селищної ради одноголосно прийнято рішення про входження селища Рудне до Львівської окремої територіальної громади. Про це повідомляє видання “Zaxid.net”.

«Позиція моя, депутатського корпусу та мешканців селища Рудне була зрозуміла з 1963 року, оскільки з цього часу Рудне є у складі Залізничного району Львова. Під час круглого столу у Львівській міськраді 12 лютого міський голова ще раз чітко озвучив – Рудне, Винники, Брюховичі – це є великий Львів», – прокоментував рішення виконкому голова Рудненської селищної ради Ігор Форманчук.

Окрім селища Рудне, в адміністративному підпорядкуванні Львівської міської ради перебувають громади м. Винники та смт Брюховичі.

Проте, на офіційному сайті Винниківської міської ради 06-го лютого повідомляється, що громадою Винник в результаті спільного обговорення прийнято одноголосне рішення – подати звернення до очільників держави із закликом до громади збирати підписи в підтримку збереження міста Винники.

Щодо Брюхович, то на разі жодної офіційної заяви про створення ОТГ або ж про приєднання до Львова не було. Проте, громадські слухання щодо об’єднання в ОТГ разом з Брюховичами проходили вже у Домажирській, Ясниській та Рясне-Руській сільських радах.

Фото: Львівська міська рада

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button