ЛевандівкаШевченківський район

В районі вулиць Шевченка-Залізничної-Левандівської облаштовують квазі-кільце: рух транспорту частково обмежений.

З 30-го січня підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка. Про це інформує Львівська міська рада.

Роботи ведуться на ділянці від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Шевченка, вул. Левандівській та вул. Залізничній.

На час ремонтних робіт, з 31-го січня до 31-го серпня буде перекрито рух транспорту на вул. Залізнична – від вул. Шевченка до будинку № 21.

Замовником робіт виступає ЛКП “Львівавтодор”. Розробник проектно-кошторисної документації – проектна організація ТзОВ «Трамдорпроект». Вартість виконання робіт згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» становить — 89,6 млн грн.

Вулицю Шевченка будуть ремонтувати в три етапи. Перший етап — це квазі-кільце. Другий етап — ремонт від церкви св. Анни і до вул. Ярослава Мудрого. Третій етап — від вул. Ярослава Мудрого і до вул. Залізничної. Ремонт вулиці Шевченка включає прокладу нової трамвайної колії.

Завдяки облаштуванню на вказаній ділянці дороги квазі-кільця з’явиться можливість додаткового виїзду на Городоцьку для мешканців Рясного та Левандівки, – про це раніше повідомляв “Західний Львів” з посиланням на “Твоє Місто”.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button