Громадські заходиЕкологіяПодії

Від сьогодні у Львівській області заборонено відвідувати ліси.

З 4-го квітня в області починає діяти заборона на відвідування лісів, – про це повідомляється на сайті Львівської облдержадміністрації.

Таке рішення прийняли з метою дотримання карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням розповсюдження коронавірусної інфекції, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Заборона діє на відвідування населенням:

  • лісових масивів,
  • зон відпочинку на території держлісфонду,
  • торфовищ,
  • в’їзду до них транспортних засобів.

Заборона триватиме до стабілізації епідеміологічної ситуації та на період високого та надзвичайно високого класів пожежної безпеки.

Працівники державної лісової охорони спільно з працівниками Національної поліції будуть проводити спільні патрулювання з метою контролю за дотриманням встановлених обмежень та притягувати порушників до встановленої законом відповідальності.

Щодо відвідування парків, то у роз’ясненнях Кабміну щодо посилених карантинних заходів, зазначено, що відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється. Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину, або через службову необхідність.

Зображення ілюстративне: Вікка

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button