Uncategorized

Запахи секонд хенду: як позбутися від проблеми в домашніх умовах

Абсолютна вигода від придбання речей секонд хенд послужила приводом до сильного збільшення попиту на товари цієї категорії. За останні роки галузь істотно розширилася, а якість продукції, що поставляється одягу і взуття значно покращився. Були усунені такі серйозні недоліки індустрії як високий відсоток непридатних до вживання речей і недостатній рівень санітарної обробки.

Купити секонд хенд можна за посиланням https://retex-dolyna.com/

Тому єдиною незручністю, з яким продовжують стикатися покупці – це неприємні запахи. У нашій статті ви знайдете інформацію про те, звідки беруться запахи у речей категорії second hand, і про те, чи варто їх боятися. Крім того, тут пропонуються перевірені ефективні способи, що дозволяють позбутися від даної проблеми.

Походження запахів секонд хенду: чого дійсно варто побоюватися

Поява неприємних запахів у речей категорії second hand обумовлено специфікою санітарної обробки цього товару. В процесі дезінфекції одягу та взуття застосовуються такі речовини, як формальдегіду і метил радикал. Саме вони є причиною специфічних запахів, і саме ці речовини дозволяють забезпечити максимальне знищення всіх бактерій і мікроорганізмів, що викликають небезпеку для здоров’я.

Чи буде безпечною носка речей, оброблених такими речовинами? Запевняємо вас, що секонд-хенд, який пройшов дезінфекцію формальдегідом або метил радикалом, не представляє ніякої небезпеки для здоров’я. Ці речовини схвалені санітарно-екологічними нормами.

Таким чином, немає ніяких причин для побоювань при купівлі речей зі специфічним запахом. Навпаки, при його відсутності варто задуматися про якість дезінфекції пропонованого товару. Іншими словами, саме відсутність запаху, а не його наявність є потенційною загрозою для покупців секонд хенду.

«Народні» способи усунення запахів секонд хенду

Тепер перейдемо до питання позбавлення від неприємних «ароматів», характерних для речей секонд хенд. Практика показує, що усунути цю проблему можна в домашніх умовах без звернення до послуг хімчистки. Залежно від типу речей і їх стану, запахи позбутися проблеми можна будь-яким з наступних способів:

  • Машинне прання з використанням повного циклу. Ця процедура підходить для речей, які можна прати і випаровувати. Причому ефект повного усунення запахів виникає після декількох прань з віджиманням і просушуванням.
  • Щадний режим прання з попереднім замочуванням. Даний спосіб підходить для речей, які можна прати тільки в делікатному режимі. При замочуванні рекомендується використовувати невелику дозу нашатирного спирту. Допомагають також ароматизовані солі з ефектом витягування запахів.
  • Щадний режим прання з попередніми витримкою речей в целофанових пакетах. У такі пакети кладуть мішечки з натуральним милом або свіжомеленою кави, які витягають запахи.
  • Витримування речей на морозі. Цей формат актуальний для речей, які заборонено прати. Сюди відносяться шкіряні куртки, дублянки, шуби і ряд інших виробів. У зимовий період витримування здійснюється на відкритому повітрі, а влітку речі кладуть в морозильну камеру. Термін усунення запахів таким способом складає до п’яти днів.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button