Брюховичі/ РудноМікрорайониПолітика

Брюховичі боротимуться за власну ОТГ.

Про це у коментарі Львівській мануфактурі новин (далі – ЛМН) повідомив селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Зокрема, ЛМН повідомляє, що минулого тижня стало відомо, що Львівська обласна державна адміністрація скерувала у Кабмін та Міністерство розвитку громад уточнення щодо перспективного плану утворення об’єднаних громад. Згідно цих пропозицій, самостійними громадами дозволили залишитись Мурованській і Сокільницькій ОТГ, а от Брюховичі, згідно цього документу, таки увійдуть до Львова.

«Ця інформація трохи засмутила, але аж ніяк не заставила здатись та опустити руки. Тішимось, що і Сокільникам, і Мурованому вдалось відвоювати своє право залишатись самостійними громадами. Але водночас Брюховичі продовжуватимуть свою боротьбу. Якщо чесно, не розуміємо критеріїв, за яким це право одним надавалось, а у інших віднімалось. Основними вимогами для самостійності мали б бути економічні показники. У Брюховичах вони на порядок вищі, ніж у вищезгаданих громадах. Тому зрозуміло, що тут, напевне, більше політики у прийнятті подібних рішень, ніж якого-небудь іншого підґрунтя», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Брюховицький голова також констатує, що в умовах карантину виборювати право на самостійну ОТГ буде важче, але робота не зупиняється навіть зараз.

Раніше, мер Львова Андрій Садовий назвав ідею створення окремої Брюховицької ОТГ сепаратизмом.

Нагадаємо, що 21-го лютого у Львівській ОДА слухання щодо затвердження перспективних рекомендаційних планів створення ОТГ у Львівській області було зірвано. Повторне слухання так і не відбулося. На разі, рішення за урядом.

Фото: Варіанти Львів

«Ми постійно ведемо переговори із представниками Кабміну. Розуміємо, що все те, що пропонує ЛОДА , має лише рекомендаційний характер, а основне рішення прийматиметься в уряді. Тому комунікація і робота у цьому напрямку в нас не зупиняється, незважаючи ні на що», – додає Володимир Доманський.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button