Брюховичі/ РудноМікрорайони

Громада Домажира проголосувала за об’єднання в Брюховицьку ОТГ.

“У неділю, 9 лютого, у с. Домажир проходили громадські слухання стосовно можливості приєднання Домажирської сільської ради (села Домажир, Жорниська, Зелів, Кожичі) до прогнозованої Брюховицької ОТГ… 99% присутніх проголосували за об’єднання у Брюховицьку ОТГ,” – про це повідомляється у спільноті “Наші Брюховичі” у мережі Facebook.

Із тексту публікації вбачається, що на зборах були присутні селищний голова Брюхович Володимир Доманський та в.о. сільського голови Домажира Ярослав Майор.

“На зустрічі обговорювалися всі аспекти та перспективи майбутньої ОТГ. Задавали мешканці сіл до голови Брюховицької селищної ради та в.о. голови Домажирської сільської ради багато питань, щодо майбутнього терустрою в ОТГ, цікавилися життям Брюхович, та майже усі були проти об’єднання із майбутньою Янівською ОТГ.
Після, більше двох годин обговорень та дискусій одним із місцевих мешканців було запропоновано зробити голосування серед представників сіл щодо підтримання чи не підтримання приєднання до Брюховицької ОТГ. В результаті, шляхом голосування, було обрано секретаря зборів, лічильну комісію (увійшли представники усіх сіл).
Голосування проведено. 99% присутніх проголосували за об’єднання у Брюховицьку ОТГ. Чекаємо на рішення 
Львівська обласна рада“, – йдеться у дописі.

31-го січня у Львівській облдержадміністрації (ЛОДА) розпочалася робота Міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою. Найближчим часом у ЛОДА буде затверджено перелік ОТГ, який буде направлено на розгляд до Кабміну.

Окрім того, 13-го січня Львівська міська рада повідомила, що у своєму проекті об’єднання Львова з довколишніми населеними пунктами бачить у складі Львівської ОТГ Винники, Рудно та, зокрема, Брюховичі. Проте, на офіційному сайті Винниківської міської ради 06-го лютого повідомляється, що громадою Винник в результаті спільного обговорення прийнято одноголосне рішення – подати звернення до очільників держави із закликом до громади збирати підписи в підтримку збереження міста Винники.

Щодо Брюхович, то на разі жодної офіційної заяви про створення ОТГ так і не було, але у Фейсбуці було проведено опитування у одній із спільнот серед мешканців Брюхович, де більшість висловилася за створення Брюховицької ОТГ. Окрім того, у мережі поширюють інформацію про історичне підгрунтя для її створення. Зазначається, що перемовини ведуться між Брюховицькою селищною радою, Бірківською сільською радою (с.Бірки, с.Рокитне), Грядівською сільською радою (с.Гряда, с.Воля Гамулецька), Рясна-Руською сільською радою (с.Рясна-Руська, с.Підрясне), Домажирівською сільською радою (с.Домажирів, с.Зелів, c. Кожичі, с.Жорниська).

Селище Рудно своєї позиції офіційно поки теж не повідомляє.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button