Громадські заходиКультура

День Незалежності у Львові: програма заходів.

Цього року заходів дещо менше, зважаючи на карантин, та всі вони будуть доволі цікаві, – -повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, ще вчора, у Левандівському парку (біля Культурно-мистецького центру «Супутник», вул. Повітряна, 20) розпочався фестиваль Параджанова.

Наприклад, у п’ятницю на фестивалі відбудеться презентація учасників мистецької резиденції та художників-галеристів, у суботу – екскурсія Левандівкою, у неділю та понеділок – концерти (в тому числі, джазовий).

Детальніше про програму фестивалю Параджанова – тут.

«Традиційно, Львів відзначає День національного прапора і День Незалежності України. Через карантин, цього року програма заходів не є такою насиченою, як в минулі роки, але все ж, заходів багато, і відбудуться вони в різних районах нашого міста. Звісно, в ці дні ми також вшануємо пам’ять усіх Героїв, які віддали своє життя за нашу незалежність, і спільно з духовенством різних конфесій та капелою „Дударик“ помолимося Молебень до Богородиці. Тому радо всіх запрошуємо долучатись до святкувань, але з дотриманням карантинних обмежень», — зазначив Євген Бойко, директор Департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

Заходів направду дуже багато. Із програмою святкування Дня Прапора та Дня Незалежності можна ознайомитися на сайті Львівської міської ради.

Фото ілюстративне: Твоє Місто

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button