Події

Яворів серед лідерів по встановленню систем оповіщення

Як інформує Департамент з питань цивільного захисту ЛОДА, начальником львівської обласної військової адміністрації видано доручення головам територіальних громад щодо оцінки стану, розвитку та удосконалення місцевих систем оповіщення.

Аналізуючи стан виконання поставлених завдань, департамент підкреслює, що не усі громади впоралися або проігнорували дані заходи. Зокрема, Турківська територіальна громада відмовилася встановлювати додаткові системи оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

Департамент схвально ділиться досвідом, що відбувається, коли керівництво громади дійсно дбає про розвиток та безпеку громади. Далі – пряма мова Яворівського міського голови Ігоря Грабовського:

“На даний час на території Яворівської міської ради знаходиться на балансі, встановлено і працюють:1.Електронні сирени: -БГО-1200 – 1 од. м. Яворів;-БОУ-400 – 4 од. м. Яворів-3 од., с. Нагачів-1од.;-БОУ-300 – 1 од. м. Яворів;-БОУ-200- 1 од. с. Вербляни.2.Електромеханічна сирена С-28 з БКСЄ – 1 од., смт. Немирів. Крім цих сирен на території громади отримано дві сирени (бувші у використанні), як гуманітарну допомогу від польських друзів, встановлено одну сирену (типу БГО-1200) в смт. Краківець (поки що працює автономно), а іншу (типу С-40) плануємо встановити у с.Старий Яр.Уже придбано і заплановано найближчим часом встановити ще 6 (шість) БОУ-400 в населених пунктах: м. Яворів, с. Коти, с. Чернилява, с. Смолин, с. Наконечне І, с. Завадів – 1 од., та 2 (два) комплекси гучномовного оповіщення на автомобілі міської ради. Також повідомляємо, що всі сирени підключені до обласної централізованої системи оповіщення.”

Тобто, працівниками та керівництвом Яворівської територіальної громади проведено значну роботу: із розумінням проаналізовано стан системи оповіщення, визначено місця з недостатнім (або взагалі відсутнім) покриттям сигналами оповіщення, отримано допомогу від колег із сусідньої країни. Яворів серед лідером по встановленню нових систем оповіщення на території громади.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button