Uncategorized

Як вибрати міжкімнатні двері

Цікавий факт: 1 м3 сухої деревини важить 500-550 кг залежно від породи дерева. Відповідно двері міжкімнатні стандартного розміру, виготовлені з натуральної деревини, мають важити близько 37-38 кг в комплекті (полотно, коробка, завіси, замок).

Чим більше при виготовленні дверей відбувається заміна матеріалів з натуральної деревини на такі, як МДФ, картон або матеріал з порожнинами, тим меншою стає вага блоку в цілому. Вага картонних дверей може бути до 10-12 кг.

Такі знання допоможуть Вам вибрати для своєї оселі якісні двері, які служитимуть довго і надійно.

Всім відомо, що замінити повторно двері після закінчення ремонту – це глобальна проблема. Дверима ми користуємося дуже часто. Відкриваємо, закриваємо, гримаємо. Двері – важливий елемент в інтер’єрі приміщення, який створює атмосферу і доповнює дизайн. Під них підбирають підлогу, плінтус, багети, колір стін та меблі.

Немалу роль в створенні дизайну і затишку приміщення відіграє і підлогове покриття: ламінат, дерев’яна дошка чи паркет.

амінат – це готове по колористиці на кінцевій обробці рішення. Завітавши в салон, ви одразу зможете вибрати декор, який вам до вподоби. Гама кольорів, текстур, відтінків та малюнків величезна. Тут головне визначитися заздалегідь: чи плануєте ви встановлювати підігрів підлоги? Тому що існують покриття з високим та низьким рівнем теплопровідності. Наприклад, деревяна підлога сама по собі тепла, але якщо під неї покласти підлогу з підігрівом, ефект буде дорівнювати нулю, оскільки дерево не є провідником теплопередачі. У цьому випадку правильне рішення – вінілова панелі SPC. Це підлогове покриття, до складу якого входять кварц і мінерали, що мають високу теплопровідність та зносостійкість.

У салоні Люкс Ремонт, що на вулиці Персенківка 2А, продавці-консультанти допоможуть вам з оптимальним і правильним рішенням щодо вибору дверей, ламінату, дерев’яної натуральної підлоги, ламінованих стінових панелей та інших оздоблювальних матеріалів.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button