Брюховичі/ РудноМікрорайониПодії

Музей Дзиндри у Брюховичах розпочав роботу онлайн.

З 17-го березня у Телеграмі запустили власний канал Музею модерної скульптури Михайла Дзиндри, де публікуються дописи з тегом #архівиДзиндри і навіть меми про мистецво Михайла Дзиндри, – про це повідомляється на сайті Брюховицької селищної ради.

“Всім привіт з музею Дзиндри!
Хоч завдяки лісовому повітрю ми ще дихаємо на повні груди, від сьогодні через карантин ми вимушені призупинити роботу музею.
Вже з 3 квітня сподіваємось повернутись до звичного режиму роботи з відкритими дверима, екскурсіями та гарною погодою. А поки ми і ви удома, ми переходимо в режим онлайн інформування. Кeep calm, stay at home, and discover our museum!”,
– зазначили куратори Музею у першому дописі.

Куратори каналу закликають залишатися вдома під час карантину.

Приєднатися до Телеграм-каналу можна за посиланням – натисніть тут.

ДОВІДКА:

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах відкрито у 2005 р. Тут експонується понад 800 творів модерного мистецтва, серед яких кольоровані скульптури вільної форми, пластичних асоціацій, об’ємні абстракції та рельєфи. Більшу частину свого життя Михайло Дзиндра (1920 – 2006) працював у США. Маючи 71 рік, скульптор повернувся в Україну з мрією заснувати тут щось таке, чого не було досі, а саме музей модерного мистецтва.

“Я повернувся в Україну, тому що відчував свій борг перед нею, я ж тут народжений з діда-прадіда. Я тішусь, що щастя мав і так багато зробив”, – казав Михайло Дзиндра про свою ідею відкрити в Україні музей сучасного мистецтва.

Музей розташований у смт. Брюховичі за адресою – вул. Музейна, 16.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button