Політика

Обов’язки міністра освіти виконуватиме колишня працівниця Львівської ОДА.

Уряд призначив львів’янку Любомиру Мандзій т. в. о. міністра освіти. Відповідне рішення Кабмін ухвалив сьогодні, 25 березня, – повідомляє видання “Твоє Місто”.

Любомира Мандзій працювала директоркою Департаменту освіти у науки Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА), а торік перейшла в уряд Олексія Гончарука, де працювала заступницею міністерки освіти Ганни Новосад і тимчасового міністра Юрія Полюховича. Департамент освіти ЛОДА Любомира Мандзій очолила у 2016 році. До цього вона була доценткою кафедри політології ЛНУ імені Івана Франка.

«У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого. І, не сумнівайтеся, ми ухвалимо всі необхідні рішення. Окремо хочу наголосити: реформа освіти триватиме й надалі. Бо тяглість і безперервність правильних змін – це те, що ніяк не можна ставити під сумнів», – написала Любомира Мандзій на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фото: Л. Мандзій

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button