МікрорайониШевченківський район

Розпочато перший етап робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького.

Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної, – повідомляють на сайті Львівської міської ради.

Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського. Вартість робіт 175,4 млн грн. Перед початком робіт двічі проводили громадські слухання. Відтак вулиця матиме асфальтобетонне покриття, а бруківку постелять на місцях паркування, яких буде 88.

“Згідно з ДБН, вулицю не можна вистелити бруківкою, бо це забороняється чинним законодавством. Такий проект не пройшов би експертизу. Тому тут буде асфальтне покриття, а бруківкою облаштуємо місця для паркування…

Після ремонту вулиця буде комфортною як для водіїв так і для пішоходів, будуть передбачені велосмуги, місця для паркування і озеленення”, — розповів Андрій Білий, заступник директора Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Зараз підрядник — ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», облаштовує головний каналізаційний колектор та переключає всі будинкові випуски.

Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського. Вартість робіт 175,4 млн грн

На ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної роботи повинні завершити до кінця вересня.

На час ремонту вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної, автобуси маршруту № 20 до завершення ремонтних робіт, курсують за тимчасовою схемою: вул. Польова — вул. Пластова — вул. Ковельська — вул. Кукурудзяна — вул. Липинського — вул. Промислова — вул. Б. Хмельницького і далі за маршрутом.

Натомість на час проведення вищевказаних ремонтних робіт міський автобусний маршрут № 25 закорочений до АС-2.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button