Залізничний районМікрорайони

Завершується капітальний ремонт вул. Курмановича.

Ремонт вул. Генерала Курмановича завершується. Ремонтувалися дві ділянки:

  • на ділянці від вул. А. П’ясецького до вул. Данила Апостола роботи практично завершені. Вартість робіт згідно з договором – 71,5 млн грн.
  • на ділянці від вул. Данила Апостола до вул. Рудненська планують завершити роботи до кінця серпня. Вартість робіт згідно з договором – 42,4 млн грн.

Після ремонту вулиця повністю оновилась, адже, крім заміни всіх комунікацій і дорожнього полотна, на першому відрізку вулиці висаджено 1500 кущів і 65 дерев. Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, – про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олександр Одинець повідомив, що комплекс робіт на двох ділянках вулиці Курмановича аналогічний – замінено магістральний водопровід, збудована дощова каналізація, всі інженерні мережі поміняні майже на 100%. Залишається зробити дорожній одяг, постелити дорожнє полотно і зробити освітлення.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button