ЕкологіяЗалізничний районЛевандівка

Левандівське озеро матиме новий вигляд.

“Буде масштабна реконструкція Левандівського озера! Левандівське озеро на вул. Повітряній, 2, яке в народі називали “жаба”, матиме кардинально новий вигляд. Цю технічну водойму перетворимо в сучасне й комфортне місце для відпочинку. До роботи над проектом залучимо фахівців різних галузей. Сьогодні це остаточно погодили на робочому виїзді з чиновниками Львівської міської ради”, – про це на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” повідомив депутат Львівської міської ради 7-го скликання по виборчому округу № 6 Тарас Гупало.

У дописі зазначається, що проект буде масштабним і тривалим.
Застарілі бетонні береги замінять на нові альтернативні конструкції. Площу водойми поділять на дві частини – зону фауни, де житимуть птахи, і можна буде порибалити, а також відпочинкову зону для купання, плавання на човниках та водних ігор.

“Відразу попереджу, результату проекту на завтра чи через місяць очікувати не варто. Наступний наш крок – детальний аналіз того, чим живе це озеро, – перевірка дна, витоків води, стану берегів.
Далі – візуалізація оновленого озера та прилеглої території, громадські обговорення, голосування у Львівській міській раді за виділення коштів, виготовлення проектно-кошторисної документації і власне роботи”,
– зазначає Тарас Гупало.

Сьогодні на робочому виїзді щодо реконструкції були Олександра Сладкова – керівниця Управління екології ЛМР, Сергій Коровайник – керівник Департаменту містобудування ЛМР, Володимир Данилюк – директор ЛКП “Зелений Львів”, Любомира Мандрик – представниця Залізничної районної адміністрації, проектанти, дизайнери і депутат ЛМР Тарас Гупало.

Довідка:

Площа озера, 1,9 га. У 2012 р. Залізнична РДА передало озеро на баланс ЛКП “Зелений Львів”. В останні роки облаштуванням благоустрою біля озера займався підприємець, власник ресторану “На озері”. Озеро та парк біля нього закладені у 1950-х роках, коли почалася радянська забудова мікрорайону Левандівка невеличкими одно- та двоповерховими будинками.

Фото озера: “Фотографії старого Львова”; Фб-сторінка Тараса Гупала

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button