Брюховичі/ РудноМікрорайони

Мешканці села Ясниська проголосували за об’єднання в Брюховицьку ОТГ.

Сьогодні, 11-го лютого, у приміщенні Народного дому села Ясниська (Яворівського району) пройшов збір громади стосовно обговорення реформи адміністративно-територіального устрою та об’єднання з іншими територіальними громадами.

Про це повідомляють місцеві мешканці.

Щодо перспектив об’єднання з іншими населеними пунктами перед присутніми виступив сільський голова Ясниської сільської ради Микола Ковпак. На зборах було створено лічильну комісію та винесено на розгляд питання приєднання в окрему територіальну громаду з Брюховичами. На збори також було запрошено селищного голову Брюхович Володимира Доманського та депутатів Брюховицької селищної ради.

Присутні на зборах мешканці одноголосно проголосували за об’єднання з Брюховичами. Окрім села Ясниська, до Ясниської сільської ради входять с. Лісопотік, с. Буда, с. Діброва, с. Задебрі та с. Озерське.

Нещодавно таку ж саму позицію оголосила громада Домажирської сільської ради (зокрема, с. Домажир, с. Зелів, с. Кожичі, с. Жорниська).

Щодо інших навколишніх населених пунктів, то, як повідомляє видання “Цинічний Львів”, мешканці села Гряда та села Воля-Гамулецька виступили проти приєднання до Львова, та висловилися за об’єднання в Дублянську ОТГ.

Мешканці ж Брюхович свою думку, на разі, висловили лише онлайн-опитуванням, в якому більшість брюхівчан проголосувала за створення Брюховицької ОТГ.

Нагадаємо, що 31-го січня у Львівській облдержадміністрації (ЛОДА) розпочалася робота Міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою. Найближчим часом у ЛОДА буде затверджено перелік ОТГ, який буде направлено на розгляд до Кабміну.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button