Брюховичі/ РудноМікрорайони

У Брюховичах прокладають центральний водогін.

У Брюховичах розпочалося будівництво водопроводу на п’ятьох вулицях: Ясна, Фруктова, Бічна Фруктова, Заповідна та Виноградна. Про це повідомляється на сайті Брюховицької селищної ради.

Підрядник: ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбудсервіс».

Термін виконання робіт: до 31 грудня 2020 р.

Вартість робіт:

  • Проект будівництва водопроводу на вул. Ясна, Фруктова та Бічна Фруктова фінансується Львівською обласною радою: вул. Ясна – 4 275 000 грн., вул. Фруктова, Бічна Фруктова – 2 755 000 грн.
  • Проект будівництва водопроводу на вул. Виноградна та Заповідна реалізується на умовах співфінансування:  Брюховицькою селищною радою в сумі 1 500 000 грн., Львівською обласною радою в сумі 300 000 грн.

«Брюховицькою селищною радою з 2016 по 2020 рр. проведено роботи щодо забезпечення питною водою центральних вулиць нашого селища. За цей короткий період  70% населення мають можливість підключитися до центрального водогону. Це важлива ділянка роботи, бо у дуже багатьох районах  Брюхович зникла вода у криницях і питання проведення води стало просто терміновим. Я дякую усім, хто долучився до даного процесу, зокрема, депутату Львівської обласної ради, заступнику голови Львівської обласної державної адміністрації Івану Собку, який сприяв залученню коштів у селище, платникам податків до бюджету Брюхович, які вчасно їх сплачували, адже основна частина фінансування будівництва водопроводів проводиться за кошти селища.

Дякую за професійну підтримку та контроль за проведенням робіт депутату Брюховицької селищної ради Андрію Дроздовському. Тільки завдяки спільній узгодженій командній роботі маємо чудовий результат», – прокоментував початок робіт селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Повідомляється, що минулого року водопровід збудували ще на 15-ти вулицях селища.

Фото: Варіанти Львів

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button