Залізничний районЛевандівкаМікрорайониШевченківський район

До кінця року запланований ремонт ще однієї частини вулиці Шевченка.

Йдеться про відрізок дороги від вул. Томашівської до вул. Ковча. Шевченківська районна державна адміністрація оголосила тендер на ремонт цієї ділянки. Про це інформує видання “Твоє Місто”.

Оголошена вартість робіт становить 14 млн гривень. Заявки на участь в торгах приймаються до 4 червня, а сам тендер запланований на 10 липня. термін постачання послуг становить до 31 грудня 2020 року.

Як зазначено в технічній документації, ремонт відбуватиметься посмугово, зі збереженням систематичного руху транспорту на одній зі смуг дороги.

Нагадаємо, що зараз на перехресті вулиць Шевченка і Левандівська будують квазікільце. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична. Через ремонт з 7-го березня перекрито вулицю Левандівську.

“Після завершення всіх робіт на цьому об’єкті тут буде облаштовано кільцевий рух, що дозволить розвантажити це перехрестя, і дозволить полегшити організацію руху і об’їзд під час наступних етапів ремонту вул. Шевченка. Наступний етап ремонту вул. Шевченка — це буде ремонт ділянки від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого. Зараз готується документація на оголошення торгів. І останній етап — це ремонт вул. Шевченка на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до квазікільця. Перший етап буде завершено цього року”, – повідомив Олександр Одинець, Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button