Брюховичі/ РудноГромадські заходиМікрорайониПодіїПолітика

Під Офісом Президента зібралися мешканці Брюхович та Винник.

Сьогодні, 25 травня, під стінами Офісу Президента у Києві зібралося близько 200 людей – представники громад м. Винники та мешканці населених пунктів, які хочуть об’єднатися у Брюховицьку ОТГ, зокрема, мешканці сіл Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

#Брюховицька_ОТГСьогодні, разом з представниками громади м. Винники та представників громад Брюховицької селищної,…

Опубліковано Володимиром Доманським Понеділок, 25 травня 2020 р.

“… ми зібралися під Офісом Президента України у Києві! Для того, щоб особисто повідомити і передати своє бачення щодо складу Брюховицької та Винниківської об‘єднаної територіальних громад.
Близько 200 людей були присутніми сьогодні у Києві! Ні, нам так і не вдалося поспілкуватися особисто з Володимиром Зеленським! До присутніх вийшов народний депутат Ростислав Тістик Rostyk Tistyk, який прийняв наше спільне звернення і передав його в Офіс Президента та на Кабмін. Ми не відступимо від своєї мети!
Я твердо переконаний, що Брюховицька ОТГ повинна бути створена!
“, – йдеться у дописі.

На акції були присутні міський голова Винник, селищний голова Брюхович та сільський голова Ясниськ. Народний депутат Ростислав Тістик, який вийшов до мітингувальників, повідомив, що передав звернення громад в Офіс Президента та у Кабмін, – повідомляють учасники акції.

В результаті, акція тривала дві години. Присутні, окрім оголошення своїх вимог, співали українські пісні та скандували: “Президент, почуй громаду!”

Заступник мера Винник Богдан Шустер та селищний голова Брюхович Володимир Доманський
Народний депутат України Ростислав Тістик

Нагадаємо, що 20 травня голови та представники Брюховицької селищної та Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської, Ясниської сільських рад направили спільне звернення до Кабінету Міністрів з обгрунтуванням створення Брюховицької ОТГ.

Натомість, Львівська міська рада вважає, що Брюховичі повинні увійти до складу Львівської ОТГ.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button