Брюховичі/ РудноМікрорайони

Кабмін просять підтримати створення Брюховицької ОТГ.

Голови та представники громад Брюховицької селищної ради, Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад зустрілися для обговорення та підписання спільного звернення до Кабінету Міністрів України з проханням підтримати створення Брюховицької об’єднаної територіальної громади у тому варіанті, який раніше подавався до Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляють у Брюховицькій селищній раді.

У зверненні зазначається, що метою децентралізації є дати можливість громадам стати кращими, розвиватися, звертається увага, що проектована Брюховицька ОТГ готова і має всі для цього інструменти та підстави, адже індекс спроможності повністю відповідає критеріям створення об’єднаних територіальних громад, визначених на рівні уряду (Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад). Зокрема, відповідні інформаційні довідки було подано до Львівської обласної державної адміністрації та до Кабінету Міністрів України.

“Ми маємо право на добровільне об’єднання і виправляємо помилки радянської влади, коли селище, яке має свою багатовікову історію, насильно заганяли у Львів”, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що раніше у населених пунктах, які ініціюють об’єднання у Брюховицьку ОТГ, було проведено громадські слухання, де громади висловилися за об’єднання, зокрема, у Брюховичах, Домажирі, Рясне-Руській, Бірках та Ясниськах.

Раніше, мер Львова Андрій Садовий назвав ідею створення окремої Брюховицької ОТГ сепаратизмом.

Нагадаємо, що 21-го лютого у Львівській ОДА слухання щодо затвердження перспективних рекомендаційних планів створення ОТГ у Львівській області було зірвано. Повторне слухання так і не відбулося. На разі, рішення за урядом.

Фото: Варіанти Львів, Брюховицька селищна рада

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button