Uncategorized

ВІТАЛІЙ ДЕНЕГА ПРО СТВОРЕННЯ ЯВОРІВСЬКОГО 📻 FM-РАДІО

Питання створення власної FM-хвилі Яворівського району зініціював навесні Перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Віталій Денега.

«Більшість районів області мають власні хвилі, cповіщають мешканців про новини в районі, афішують про майбутні заходи, свята, а також говорять про важливі місцеві проблеми. Реалізація проєкту FM радіо в нашому районі дасть змогу забезпечити оповіщення населення у багато раз краще та зробить його доступнішим» – зазначає Перший заступник.

Вже з квітня цього року Яворівська районна державна адміністрація провела активну роботу:

✅ Скеровано листи у підприємство «Український державний центр радіочастот» та національну раду України з питань телебачення і радіомовлення

✅ Підібрана радіочастота для Яворівського радіо – 94,6FM

✅ Підготовлений висновок щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення (звукове мовлення) у м. Яворів Львівської області

Окрім цього, для пришвидшення запуску власного FM-радіо Яворівська райдержадміністрація вже надіслала відповідні листи-клопотання для оголошення конкурсу на отримання ліцензії на радіомовлення в ФМ-діапазоні.

Тому сподіваємось, що вже з Нового року ФМ-радіо звучатиме на території Яворівського району!

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button