Брюховичі/ РудноЗалізничний районЛевандівка

Міська рада вимагає від забудовника території молокозаводу облаштувати транспортне кільце на Левандівці.

“Забудовник не виконав свої зобов’язання, адже він мав збудувати транспортну розв’язку, а потім почати будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Рудненській, 8. Натомість транспортна розв’язка так і не була створена, а будівництво будинку вже розпочалось. Наразі забудовники порушують свої зобов’язання та поводять себе недоброчесно “, – повідомляє Департамент містобудування Львівської міської ради.

У вересні минулого року замовник будівництва ПрАТ «Львівський міський молочний завод» написав до міської ради гарантійний лист, за яким зобов’язувався профінансувати у 2019 році облаштування кільцевої розв’язки на перехресті, а тоді розпочати безпосереднє будівництво. Цей лист опубліковано на сайті Львівської міської ради.

Забудовником території є корпорація «Ріел Груп», керівником якої є Ростислав Мельник, який висувався у 116-му мажоритарному окрузі Львова як кандидат від «Слуги Народу», – повідомляє видання “Твоє Місто”.

На території Львівського молочного заводу на вулиці Рудненській, 8 збудують два житлові комплекси із підземними та надземними паркінгами, торговельними та розважальними об’єктами. Також проект передбачає будівництво садочка на 178 місць та початкової школи.

“Департамент містобудування закликає забудовника виконати своє зобов’язання та збудувати транспортну розв’язку на перетині вул. Городоцької — вул. Сяйво”, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button